Informacje dla sklepów ze sprzętem medycznym.

sprzęt medyczny, sprzedaż
Hosmed.eu zawsze świeży!
Podstawowym celem portalu Hosmed.eu jest całościowa prezentacja ofert różnych dostawców sprzętu medycznego, nowego i używanego, działających na rynku polskim i europejskim. Portal nie jest miejscem aukcji i przeprowadzania transakcji sprzedaży. Jest miejscem, gdzie każdy może przeczytać, co, gdzie i za ile może kupić.
Osoby, które pełnią funkcje decyzyjne w jednostkach ochrony zdrowia, posiłkują się najczęściej bezpośrednimi kontaktami z przedstawicielami firm handlowych. Hosmed.eu pozwala zamknąć tę lukę, zwiększając szanse mniejszych firm, oferujących sprzęt medyczny.


Podstawowe zalety współpracy z Hosmed.eu:
  • Szansa szybszego dotarcia ze swoją ofertę do segmentu docelowego, z uwagi na branżowy i specjalistyczny charakter portalu.
  • Kluczową cechą portalu jest szczegółowa klasyfikacja sprzętu medycznego zgodna ze standardem UNSPSC stosowanym w handlu elektronicznym.
  • Polepszenie pozycjonowania stron Państwa witryny (page rank) w wyszukiwarkach internetowych (np. Google), dzięki naszym specjalnym zabiegom prezentacji stron produktów oraz artykułów.  Integracja z Hosmed.eu istotnie poprawia ranking popularności witryny sprzedawcy.
Każdy przedmiot zamieszczony na portalu Hosmed.eu posiada link do strony produktu na portalu sprzedawcy.
 
Łatwa Integracja
Oferty sprzedaży produktów mogą być wprowadzane ręcznie lub automatycznie (import) za pośrednictwem zbioru wymiany danych w formacie xml lub csv. Oprogramowanie obsługujące sklep sprzedawcy posiada zwykle możliwości tworzenia takich zbiorów do integracji z popularnymi porównywarkami cen. Hosmed.eu wykorzystuje te funkcje.

Bez opłat
Aby zacząć wystawiać wszystkie swoje produkty na Hosmed.eu wystarczy tylko:
1.    założyć konto użytkownika (rejestracja) i
2.    dokonać jednorazowej aktywacji za symboliczne 1 zł (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat).
 
Reklama
W ramach promocji dla wszystkich nowych sprzedawców mamy propozycję zamieszczania swoich reklam (banery) za 1 zł przez okres 1 miesiąca. Warunkiem skorzystania z takiej promocji dla reklamodawców jest zamieszczenie przynajmniej 100 produktów.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt poprzez stronę Kontakt lub utworzenie konta użytkownika Hosmed na stronie Rejestracja.
 
Zapraszamy do współpracy i życzymy udanej sprzedaży !
Zespół Hosmed.eu