Informacje dla Producentów

producenci,dystrybutorzy sprzę
Hosmed.eu przynosi szczęście!
Portal Hosmed.eu integruje wiele sklepów medycznych i stara się całościowo przedstawić oferty różnych dostawców sprzętu medycznego, działających na rynku polskim i europejskim. Portal nie jest miejscem aukcji i przeprowadzania transakcji sprzedaży.
 Jest miejscem, gdzie każdy może przeczytać, co, gdzie i za ile może kupić.  
Zależy nam również na prezentacji ofert samych producentów sprzętu medycznego i akcesoriów, w szczególności rozwiązań innowacyjnych.
Portal jest doskonałym miejscem do zaprezentowania nowych technologii i rozwiązań z zakresu konstrukcji i funkcjonowania nowoczesnego sprzętu medycznego.
 
Artykuły
Proponujemy Państwu prezentację swoich wiodących produktów w formie artykułów sponsorowanych. Każdy artykuł musi być związany z konkretną linią produktów należących do określonej kategorii produktów wg międzynarodowej klasyfikacji UNSPSC. Dzięki temu, artykuł będzie widoczny kontekstowo na stronie produktów (różnych sprzedawców) związanych z daną kategorią.
 
Prosimy o dostarczenie nam jednego artykułu na próbę, który opublikujemy bezpłatnie. Publikacja kolejnych artykułów będzie płatna, chyba że nie będzie miała charakteru reklamującego konkretnego producenta. Takie artykuły publikujemy bez ograniczeń.
Istotą artykułów jest prezentacja nowych rozwiązań i myśli technicznej, jakie prezentują Państwa produkty.

Bez opłat
Mają Państwo również możliwość wystawienia na naszych stronach wszystkich produktów ze swojego katalogu.
Wystarczy tylko:
1.    założyć konto użytkownika (rejestracja) i
2.    dokonać jednorazowej aktywacji za symboliczne 1 zł (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat).
 
Przy dużej ilości produktów zalecamy zastosowanie automatycznego importu
Każdy przedmiot zamieszczony na portalu Hosmed.eu posiada link do strony produktu na portalu producenta.
 
Podstawowe zalety współpracy z Hosmed.eu:
  • Szansa szybszego dotarcia ze swoją ofertę do segmentu docelowego, z uwagi na branżowy i specjalistyczny charakter portalu.
  • Kluczową cechą portalu jest szczegółowa klasyfikacja sprzętu medycznego zgodna ze standardem UNSPSC stosowanym w handlu elektronicznym.
  • Polepszenie pozycjonowania stron Państwa witryny (page rank) w wyszukiwarkach internetowych (np. Google), dzięki naszym specjalnym zabiegom prezentacji stron produktów oraz artykułów. Integracja z Hosmed.eu istotnie poprawia ranking popularności witryny sprzedawcy. 
Reklama
W ramach promocji mamy dla wszystkich nowych sprzedawców również propozycję zamieszczania swoich reklam (banery) za 1 zł przez okres 1 miesiąca. Warunkiem skorzystania z takiej promocji dla reklamodawców jest zamieszczenie przynajmniej 100 produktów.
 
Znajdź partnera w biznesie !
Jeżeli szukasz przedstawiciela handlowego lub dystrybutora produkowanego przez Ciebie sprzętu, zachęcamy do publikacji ogłoszenia w naszym dziale B2B.
 
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt poprzez stronę Kontakt lub utworzenie konta użytkownika Hosmed na stronie Rejestracja.
 
Zapraszamy do współpracy i życzymy udanej sprzedaży !
Zespół Hosmed.eu