Pokrowce na garnitury

Torba pokrowiec na garnitury

Torba pokrowiec na 2 garnitury
Praktyczna torba-pokrowiec usatysfakcjonuje każdego, kto często wyjeżdża w podróże biznesowe. Można w niej schować garnitur, koszulę oraz buty. Pokrowiec został wykonany z miękkiego materiału, dzięki czemu można go łatwo złożyć na pół i nosić jako torbę, wykorzystując do tego celu wygodne uchwyty lub pasek nośny. Regulowany pasek z klamrami marki ITW Nexus wytrzymuje nawet 100-kilogramowe obciążenie.
Pokrowiec jest zamykany na oryginalny metalowy zamek błyskawiczny firmy YKK.
Na zewnątrz pokrowca znajdują się praktyczne kieszenie, w których można umieścić buty lub inne części garderoby. W głównej komorze można jednocześnie zmieścić dwa garnitury lub damskie garsonki. Dodatkowo zostały wydzielone w niej przestrzenie ograniczone siatką, w których można transportować koszule. Ubrania można przymocować do ścianki pokrowca za pomocą specjalnego paska, dzięki któremu nie będą przemieszczały się podczas transportu.
Została ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które zapewniają jej odpowiednią trwałość. Jest to nylon D420 oraz RIP-STOP D600 - materiały odporne na uszkodzenia, nieprzemakalne, bezzapachowe oraz w 100% ekologiczne (bez dodatku PCV). W punktach, które są najbardziej narażone na ewentualne przeciążenia, materiał został dodatkowo wzmocniony przeszyciami - ryglami. Całość została utrzymana w czarnej kolorystyce, dzięki czemu pokrowiec jest łatwiejszy do utrzymania w czystości. Nie brudzi się tak szybko, a ewentualne plamy jest dużo łatwiej wyczyścić.
  •     grafitowy kolor
  •     zapinana na zamek
  •    dodatkowe zabezpieczenie (stopki)

Wysokość: 56 cm
Szerokość: 10 cm
Długość: 60 cm
Ilość komór: 1
Ilość kieszeni: 2 zew., 2 wew.
Waga: 1,3 kg
Pojemność: 2 garnitury + 2 koszule + buty
Przeznaczenie: Pokrowiec na garnitur
Materiał podstawowy: Nylon D420
Cena brutto:155,00PLN
  • Producent:

    Nieznany

  • Stan techniczny:Nowy