Plecaki miejskie i sportowe

Plecak Miejski z Kieszenią na Laptop


Plecak Miejski z Kieszenią na Laptop
Plecak miejski koloru granatowego.
Uniwersalny plecak miejski w granatowym kolorze posiada dodatkową kieszeń na laptop, dzięki czemu można bez problemu zabrać ze sobą swój osobisty komputer. Ścianki komory są pokryte pianką, która chroni laptop przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wewnątrz komory został zainstalowany pas zapinany na rzep, który służy do przymocowania laptopa do ścianki. Zapobiega to jego przesuwaniu podczas transportu. Wymiary kieszeni na laptopa to 27 x 38 x 4 cm.
Komora przednia plecaka doskonale nadaje się do noszenia dokumentów, portfela, telefonu komórkowego i innych drobiazgów. Przydatnym dodatkiem jest karabińczyk, do którego można przymocować klucze.
Dla większej wygody użytkownika tył plecaka oraz szelki posiadają miękką piankę, która skutecznie przepuszcza powietrze, zapewniając komfort nawet w upalne dni. Długość szelek można regulować, aby dostosować je do wzrostu użytkownika.
Plecak wykonano z lekkiego, a zarazem bardzo odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Wszystkie elementy z tworzywa sztucznego takie, jak zamki błyskawiczne czy regulatory są produktami doskonale znanej na całym świecie firmy YKK.
Plecak ma granatowy kolor i klasyczny wygląd, dzięki czemu nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sprawdzi się jako plecak szkolny lub do noszenia na wykłady. Waga plecaka wynosi zaledwie 0,4 kg. Jest to produkt w całości wykonany w Polsce, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, które w doskonałym stanie służą latami.
  • wytrzymałe klamry i zamki błyskawiczne
  • atrakcyjny design
  • wysoki komfort użytkowania

Wysokość: 45 cm
Szerokość: 16 cm
Długość: 31 cm
Ilość komór: 1
Ilość kieszeni: 2
Waga: 0,4 kg
Materiał podstawowy: Rip-Stop 600
Pojemność: 9-15 litrów
Cena brutto:79,00PLN
  • Producent:

    Nieznany

  • Stan techniczny:Nowy