Informacje dla firm informatycznych

oprogramowanie medyczne,inform
IT systems
Portal Hosmed łączy profesjonalistów zainteresowanych sprzętem medycznym. Prezentujemy również oferty oprogramowania medycznego i zagadnienia związane z technologią informatyczną stosowaną w branży medycznej.
Pragniemy zaprosić wiodących producentów oprogramowania do zaprezentowania swojej oferty na naszym portalu, a także do zamieszczania ciekawych artykułów związanych z informatyzacją służby zdrowia.
 
Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami informatycznymi, dotyczącymi procesów diagnostyczno-terapeutycznych, jak i systemów wspierania zarządzania jednostkami organizacyjnymi w ochronie zdrowia powoduje, że osoby kierujące nimi coraz chętniej sięgają po wsparcie merytoryczne w wyborze takich rozwiązań.
 
Chcielibyśmy, aby Hosmed stał się miejscem, gdzie każdy będzie mógł się czegoś dowiedzieć o rozwiązaniach informatycznych w medycynie i poznać w jednym miejscu oferty wielu firm informatycznych.
  
Bez opłat
Aby zamieścić swoje produkty na portalu Hosmed wystarczy:
1.    założyć konto użytkownika (rejestracja) i
2.    dokonać jednorazowej aktywacji za symboliczne 1 zł (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat).
 
Artykuły
Zachęcamy do redagowania na portalu Hosmed artykułów specjalistycznych związanych z technologią informatyczną, nie mających jednak wyraźnie charakteru autoreklamy (za artykuły typowo reklamowe pobieramy opłaty). Artykuły prezentowane są również w kontekście produktów informatycznych oferowanych przez wszystkich producentów.
 
Kategorie
Oprogramowanie medyczne prosimy wprowadzać w kategorii:
Reklama
Informujemy również o możliwości zamieszczania banerów reklamowych. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki.
 
Zapraszamy do współpracy
Zespół Hosmed